Samo tri dni po zaključenem svetovnem prvenstvu v italijanski Imoli so se kolesarji pomerili na 202km dolgi klasiki La Fleche Wallone. Poleg Tadeja je na dirki nastopil tudi Jan Polanc. Že v prvih nekaj kilometrih se je izoblikovala ubežna skupina s štirimi kolesarji. V glavnini so tempo narekovale ekipe UAE, Sunweb in Ineos. Razlika med glavnino in ubežno skupino se je vmes povzpela celo na  devet minut, vendar se je v drugi polovici dirke hitro stopila. V begu je na koncu ostal samo mladi kolesar ekipe Quick-Step, ki je imel še 10km do cilja lepo prednost ene minute, vendar je na žalost v enem izmed ovinkov padel in s tem izgubil preostalo prednost pred glavnino. Pravi preizkus moči je tako sledil v zadnjem kilometru, kjer je bil cilj na vrhu zelo strmega klanca s povprečnim naklonom 11% in s še nekoliko bolj  strmimi vmesnimi odseki. V šprintu razredčene glavnine je zmagovalca odločil šprint v zadnjih 200m, kjer je bil Tadej še vedno na odlični poziciji, vendar mu je na koncu zmanjkalo nekaj moči za najvišja mesta. Kljub vsemu pa je osvojil odlično 9. mesto in s tem pokazal svoj potencial tudi za enodnevne dirke.